Valmistame peamiselt ilma trükita stantsitud rullis kleebisetikette, mida kliendid saavad oma printeritega trükkida ja kasutada oma toodete või saadetiste markeerimiseks.
Selliselt saavad oma tööprotsesse oluliselt efektiivsemaks muuta nii tootmisettevõtted, logistikalaod, toodete maaletoojad kui transpordiettevõtted. Samuti on meie headeks klientideks ja koostööpartneriteks paljud printerite maaletoojad, kellele valmistame kleebisetikette allhankena, et nad saaks koos printeritega pakkuda oma klientidele ka kõiki vajalikke kulumaterjale. Kui oled seni ostnud oma kleebised koos printeriga, siis võib-olla juba kasutadki meie poolt valmistatud kleebiseid.

Ilma trükita rullis kleebised ehk blancod

Meie tootmine on üles ehitatud peamiselt ilma trükita rullis kleebisetikettide valmistamiseks. Kliendid saavad valida vastavalt oma printeri- või pakkeliinitüübile sobiva hülsi (26mm, 41mm või 76mm), samuti teeme rulli diameetri vastavalt kliendi vajadustele. Võimalike materjalide ja liimide kohta leiad info materjalide lehelt.

Süsilindid

Termosiirdetrükiks on printeris vajalikud ka süsilindid (neid nimetatakse ka tahmalintideks või trükilintideks). Meie pakume kvaliteetseid Belgias ja Prantsusmaal toodetud süsilinte väga erinevates mõõtudes ja tüüpides. Leiame sobiva lindi nii Flat Head kui ka Near Edge trükipeadega printeritele ning nii paberkleebistele kui sünteetilistele kleebistele. Meie pakutavad süsilindid on soodsamad kui printeritootjate originaallindid, kuid samas palju kvaliteetsemad kui tundmatute Hiina tootjate lindid.

Eeltrükiga rullis kleebised

Kui soovitakse kasutada erinevat värvi toonitud kleebiseid, mingit värvilist logo või muud infot eeltrükina, siis selliseid kleebiseid saab samuti meie käest tellida.

Muutuva infoga rullis kleebised

Kui kliendil endal printerit või vastavat tarkvara printeris pole, siis pakume teenusena ka selliseid kleebiseid, kus igal kleebisel on erinev ribakood või muu muutuv info. Selliseid kleebiseid kasutatakse näiteks laoriiulite alusekohtade markeerimiseks, lattu saabuvate pakkide markeerimiseks asukohakoodiga, kinkekaartide registreerimiseks jne.

Rullis kartongetiketid ilma liimi ja taustpaberita

Lisaks kleebistele valmistame ka rullis etikette nii kartongist kui sünteetilistest materjalidest. Selliseid etikette kasutavad eelkõige rõivatootjad, kes riputavad etiketid läbi augu pandud paelaga rõivaesemete külge, aga neid pannakse ka muuseumieksponaatide või muude toodete külge, mida on vaja markeerida, kuid millele kleebist kleepida ei tohi või pole mõistlik. Samuti saab selliselt teha näiteks konverentside kaelakaarte, pileteid või taimeistikute ümber kasutatavaid etikette. Toote külgedele saab teha sälgud, et printerisilm loeks vahekohti ning lisaks saab stantsida auke ja perforatsioone vastavalt kliendi soovile.

Linerless kleebised ilma taustpaberita

Keskkonnateadlikele klientidele pakume ka linerless kleebiseid, millel puudub taustapaber ja mida saab trükkida just sellises pikkuses, nagu hetkel vaja läheb. Eelkõige on need kasutusel poodide teeninduslettides, kus tootele on vaja kaalust trükkida etikett, mis vastavalt tootele võib olla väga erineva pikkusega. Kuna selliseid etikette läheb poodides väga palju, siis on siin oluline keskkonnaaspekt, kuna taustpaberi näol ei teki prügi ning ka kleebisetikett ise on alati just nii pikk kui minimaalselt sellele tootele vaja. Selliste linerless etikettide trükkimiseks on vaja ka veidi teistsuguseid printereid kui tavapäraste taustpaberiga etikettide jaoks.