Merkle OÜ on asutatud 2015. aastal, kuid selle asutajad ja töötajad on olnud seotud pakendite, trükitööstuse ja kleebiste valmistamisega juba palju pikemat aega.

Ettevõte on loodud selleks, et pakkuda kiiret, kvaliteetset ja professionaalset kleebiste valmistamise teenust. Teenus on eelkõige suunatud ettevõtetele, kes mõne poe (või e-poe) standardsete mõõtude hulgast endale sobivat kleebisrullide lahendust ei leia või on kogused kasvanud selliseks, et meie käest rohkem korraga tellides saab tooted hulga soodsamalt kui mõnda valmislahendust kasutades. Samuti usume kindlalt, et pigem väikese ja paindliku tootmisettevõttena saame pakkuda paremat ja kiiremat teenust, kui väga suured ja oma protsesse palju jäigemalt järgima pidavad trükikojad.

Oleme oma headele klientidele suutnud kiire vajaduse korral teha kleebiseid ka mõne tunni jooksul, kuid tavapärased ilma trükita kleebiste valmistamise tähtajad jäävad enamasti 2–4 tööpäeva piiresse.

Masin3_20210226_105623

 

Kõik meie tootmisseadmed on ostetud uuena ja on tehnoloogiliselt tipptasemel, et valmistada kleebiseid kõrge kvaliteediga, väikeste seadistuskuludega ja väga kiiresti. Kasutame oma tootmises ainult kahe kõige suurema ja kvaliteetsema kleebislaminaaditootja UPM Raflataci ja Avery Dennison Fassoni toormaterjale. Samuti on meie hülsid, sulgemisteibid, kastid ja muud kaasnevad materjalid väga kvaliteetsed ja protsessid hästi läbi mõeldud – ikka selleks, et pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi ja suurepärast teenust.

Tere tulemast proovima meie tooteid!

Tunnustused